JetMail ile Toplu Mail gönderimlerinizi gerçek bir satış aktivitesine dönüştürebilirsiniz!

JetMail, kurumsal iletişimin düzenli sürdürülmesi için kullanılan en önemli araçlardan biri olan Toplu Mail platformunu dünya standartlarında ve fark yaratan özelliklerle sunarak sizi pazarlama kampanyalarınızda bir adım öne çıkartıyor.

JetMail, düzenli yaptığınız mailing çalışmalarını sıradan bilgilendirme maili olmaktan çıkartıp gerçek bir satış aktivitesine dönüştürüyor. JetMail, gönderdiğiniz mailleri, alıcıların önemsiz E-Posta kutusuna düşmesini önleyerek sizi görünür kılarken bir yandan da doğru analizler ile veritabanınıza doğru pazarlama kampanyası yapmanız için sizi yönlendiriyor. Örneğin veritabanınızı ilgi alanlarına göre gruplandırarak hedef kitlenize doğru mesajlar ile ulaşmış olursunuz.

Pazarlama ihtiyaçlarınızı, deneyimi ve geliştirdiği teknolojiler ile doğru analiz ederek, ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanan JetMail, gönderdiğiniz maillerin önemsiz E-Posta olarak yok olmasını önlüyor.

 

 

Karmaşık pazarlama faaliyetlerini sizin için basitleştirerek, kolay kullanabileceğiniz bir platform sunan JetMail, ihtiyaç odaklı çözümler ile hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşmanızı sağlarken ölçülebilir sonuçları ile de kampanyanıza yön veriyor.


toplu mail

Nerelerde Kullanılır?

  • Pazarlama aktiviteleri
  • Ürün tanıtımları
  • Toplantı ve organizasyon davetleri
  • E-Bülten gönderimleri
  • Bilgilendirme ve duyurular
  • Satış kampanyaları

 


Dilerseniz ” Üyelik & Kayıt ” servisini kullanın detaylar için sizi arayalım.

Üyelik & Kayıt