Toplu Mail, kampanya, ürün vb. duyuruları tek bir platform üzerinden dilediğiniz kadar müşteri ya da üyenize toplu olarak gönderilen e-maillere denir. Aynı zamanda bulk mail olarak da adlandırılır. Toplu Mail, uygun fiyatı ve yüksek oranlı getirisiyle hala günümüzde en çok tercih edilen reklam ve pazarlama araçlarından birisidir.

JetMail ile Toplu Mail Gönderimin Avantajları

Maliyeti düşüktür. JetMail tahaüütlü ve taahhütsüz tarife modelleriyle size bütçenize uygun paket avantajını sunar.

Hızlı Ulaşır: Jetmail ile gönderdiğiniz Toplu Mailler hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarınıza ulaşır.

Sınırsız Gönderim Özelliği: JetMail Platformu sayesinde dilediğiniz sayıda mail gönderimi yapabilirsiniz.

Spam Analiz Özelliği. Maillerinizi Spam Puanı Analizi yaparak Gelen kutusunda görünmesini sağlarsınız.

Raporlama Özelliği: JetMail Platformumuz sayesinde gönderdiğiniz toplu maillerin okunma ve tıklanma oranlarını ölçebilirsiniz.

Kampanya Raporlama Özelliği: Kampanya Raporlama Özelliği ile e-posta kampanyalarınızı detaylı olarak raporlayabilirsiniz.

Kişiselleştirme Özelliği: Kişiselleştirilmiş toplu mailler 6 kat daha etkilidir. E-postalarınızı kişiye özel isim, konu başlığı ve içerikle gönderebilirsiniz.

Tetikleyici Mail Özelliği: Tetikleyici Mail Gönderim seçeneği ile doğum günü maili, hoşgeldin maillerinizi otomatiğe alabilirsiniz. Böylece her defasında manuel gönderim yapmak zorunda kalmazsınız.

İleri Tarihli Mail Gönderimi Özelliği: İleri Tarihli Mail Gönderimi Özelliği ile maillerinizi önceden kurup dilediğiniz tarih ve saatte otomatik gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Mail İçine Link Ekleme Özelliği: karakter sınırı olmadan ve görsellerle zenginleşen uzun mesajlar, duyurular, ürün tanıtımları hazırlayabilirsiniz.

Ücretsiz Hazır Mail Şablonları: Toplu Mail gönderimlerinizde kullanacağınız etkili tasarımlarla kampanyanızın gücünü aerttırmakta oldukça etkilidir. JetMail platformunda sektörünüze ve kampanyanıza uygun en trend şablonlara ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Kolay Üyelik İptali Özelliği. Sizden gelen e-postaları almak istemeyen müşterilerinize kolayca üyelikten çıkış olanağı sağlayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaşım Özelliği: Gönderdiğiniz maillerin sosyal ağlarda kolayca Spaylaşılabilmesi için mail içeriğine sosyal medya ikonlarını ekleyerek tıklanma oranlarını takip edebilirsiniz.

Yedekleme Özelliği: JetMail Yedekleme Özelliği ile maillerinizin 5 güne kadar geriye dönerek yedeklerini alabilirsiniz.

Bir Diğer Önemli Konu Olan Toplu Mail Gönderiminde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Konular İçin

http://www.jetmail.com.tr/index.php/e-posta-kampanya-gonderimlerinde-yapilmamasi-gereken-5-sey/ blog sayfamıza ulaşabilirsiniz.